• Start

Jakub Skierka 3 w Grand Prix Pucharze Polski w Lublinie.

W dniach 8- 9 kwietnia na pływalni olimpijskiej Aqua Lublin odbyły się kolejne zawody pływackie z cyklu Grand Prix Puchar Polski. Zawody jak zwykle gromadzą czołówkę polskiego pływania. Cartusia Kartuzy miała również swojego reprezentanta w osobie Jakuba Skierki - czołowego polskiego grzbiecisty. W zawodach Grand Prix kartuski pływak, a zarazem uczeń ZSO nr 2 w swojej koronnej konkurencji 200m grzbietowym zajął 3 pozycję, na 100m grzbietowym ukończył start na 6 pozycji, na dystansie sprinterskim 50m grzbietowym zajął pozycję 8.

Dziękujemy za pomoc w realizacji sportowych celów Urzędowi Miasta Kartuzy oraz obecnemu indywidualnemu sponsorowi Jakuba- Panu Karolowi Słabek i jego firmie Pomorskiemu Centrum Napraw Pojazdów.