• Start
  • Wiadomości
  • Pływacy Tropsa- Martyna Piepiórka i Janek Cieśliński medalistami Ogólnopolskich Zawodów Pływackich w Słupsku w kategorii juniorów młodszych.

W Słupsku startowali kartuscy juniorzy młodsi dzielnie walcząc dla klubu i miasta o najwyższe miejsca w klasyfikacji Ogólnopolskich Zawodów Pływackich, których gospodarzem była słupska pływalnia. Zawodnicy mieli prawo 2 startów w bloku zawodów i tym razem przywieźli komplet medali.
Martyna Piepiórka w startach 100m grzbietowym i 100m zmiennym wywalczyła 2 złote medale.
Janek Cieśliński w konkurencji 100m motylkowym zajął 2 miejsce, natomiast dystans 100m dowolnym pokonał jako 3 zawodnik zawodów słupskich.
Gratulacje dla naszych pływaków oraz podziękowania dla głównego sponsora kartuskich pływaków Pana Bogdana Górskiego i firmy GÓRSKI za pomoc finansową umożliwiającą sprawne funkcjonowanie sekcji pływackiej i zdobywanie osiągnięć młodych pływaków.