|
Liga Młodzieżowa
POZP Wejherowo, 16.2. - 26.4.2008 |
|
3 - III runda rocznik 97-98 | 01.03.2008 - 9:00 |
|
Konkurencja 301 01.03.2008 - 9:00 |
Dziewcząt, 100m grzbietowym | 10 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Rank | Rok ur. | Czas | Pts |
1. | Juchnowicz Natalia | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:25.59 | 316 | |||
2. | Bach Wiktoria | 98 | Uks Trops Kartuzy | 1:35.63 | 226 | |||
3. | Wąsik Marta | 98 | MTS Kwidzyn | 1:36.57 | 220 | |||
4. | Klonowska Marta | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:38.56 | 207 | |||
5. | Ropel Wiktoria | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:40.93 | 193 | |||
6. | Stankowska Paulina | 98 | Uks Trops Kartuzy | 1:44.22 | 175 | |||
7. | Załuska Martyna | 98 | Uks Trops Kartuzy | 1:46.10 | 166 | |||
8. | Felsztiger Agata | 98 | 1-Solex Lêbork | 1:46.16 | 165 | |||
9. | Słota Angelika | 98 | LUKS OLIMP Lêbork | 1:47.91 | 158 | |||
10. | Czerwińska Marta | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:48.33 | 156 | |||
11. | Wesołowska Wiktoria | 98 | Uks Trops Kartuzy | 1:49.48 | 151 | |||
12. | Skowyrska Agnieszka | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:51.72 | 142 | |||
13. | Wysocka Katarzyna | 98 | Skalar Słupsk | 1:54.59 | 132 | |||
14. | Knot Daria | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:57.61 | 122 | |||
15. | Makowska Milena | 98 | Sambor Tczew | 2:01.34 | 111 | |||
16. | Laskowska Aleksandra | 98 | Sambor Tczew | 2:01.91 | 109 | |||
17. | Posiakow Wiktoria | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:03.85 | 104 | |||
18. | Dawidowska Alicja | 98 | Uks Trops Kartuzy | 2:07.55 | 95 | |||
19. | Suwalska Dominika | 98 | Sambor Tczew | 2:07.59 | 95 | |||
20. | Jagoda Weronika | 98 | Sambor Tczew | 2:27.52 | 62 | |||
Dyskw. | Lejman Zuzanna | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | |||||
Dyskw. | Isio Małgorzata | 98 | 1-Solex Lêbork | |||||
Dyskw. | Synowiec Dominika | 98 | 1-Solex Lêbork | |||||
Dyskw. | Derus Sara | 98 | Sambor Tczew | |||||
Dyskw. | Karolak Dominika | 98 | Sambor Tczew |
<< TOP >> |
Konkurencja 301 01.03.2008 - 9:00 |
Dziewcząt, 100m grzbietowym | 11 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Rank | Rok ur. | Czas | Pts |
1. | Von Lonski Karolina | 97 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:20.85 | 375 | |||
2. | Pawlikowska Magdalena | 97 | Siódemka Sopot | 1:22.40 | 354 | |||
3. | Chmielewska Julia | 97 | Uks Trops Kartuzy | 1:25.85 | 313 | |||
4. | Jeleniewska Marta | 97 | Mal-Wopr Malbork | 1:28.56 | 285 | |||
5. | Karaś Adrianna | 97 | 1-Solex Lêbork | 1:30.10 | 271 | |||
6. | Świniarska Magda | 97 | Siódemka Sopot | 1:30.49 | 267 | |||
7. | Cybula Małgorzata | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:32.81 | 248 | |||
8. | Hrycyk Marta | 97 | 1-Solex Lêbork | 1:33.85 | 239 | |||
9. | Redosz Marta | 97 | Skalar Słupsk | 1:35.50 | 227 | |||
10. | Kêdziora Magdalena | 97 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:36.79 | 218 | |||
11. | Dalkowska Barbara | 97 | Delfin Gdynia | 1:38.83 | 205 | |||
12. | Jakubowska Karolina | 97 | Ósemka Starogard Gd. | 1:39.68 | 200 | |||
13. | Grudnowska Alicja | 97 | Delfin Gdynia | 1:41.20 | 191 | |||
14. | Niklas Paulina | 97 | Ósemka Starogard Gd. | 1:44.44 | 174 | |||
15. | Etmańska Natalia | 97 | Sambor Tczew | 1:47.61 | 159 | |||
16. | Śliwińska Ewa | 97 | Delfin Gdynia | 1:48.46 | 155 | |||
17. | Palutkiewicz Wiktoria | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:50.84 | 145 | |||
18. | Śniechowska Marta | 97 | Ósemka Starogard Gd. | 1:52.68 | 138 | |||
19. | Zofia Zborowska-Karol | 97 | Delfin Gdynia | 1:54.62 | 131 | |||
20. | Radomska Daria | 97 | Ósemka Starogard Gd. | 1:55.39 | 129 | |||
Dyskw. | Kamecka Julia | 97 | MTS Kwidzyn | |||||
Dyskw. | Juszczyk Natalia | 97 | Delfin Gdynia | |||||
Dyskw. | Majewska Marta | 97 | Sambor Tczew | |||||
Dyskw. | Wilczewska Marta | 97 | Sambor Tczew |
<< TOP >> |
Konkurencja 302 01.03.2008 - 9:25 |
Chłopców, 100m grzbietowym |
10 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Rank | Rok ur. | Czas | Pts |
1. | Skierka Jakub | 98 | Uks Trops Kartuzy | 1:25.20 | 216 | |||
2. | Mańczak Błażej | 98 | Flota Gdynia | 1:27.12 | 202 | |||
3. | Pingot Mikołaj | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:34.22 | 160 | |||
4. | Byczkowski Maciej | 98 | Uks Trops Kartuzy | 1:34.76 | 157 | |||
5. | Zakrzewski Michał | 98 | Uks Trops Kartuzy | 1:35.56 | 153 | |||
6. | Walentowski Marcin | 98 | Uks Trops Kartuzy | 1:36.07 | 151 | |||
7. | Pryczkowski Jakub | 98 | Uks Trops Kartuzy | 1:36.96 | 147 | |||
8. | Mackojć Aleksander | 98 | Uks Trops Kartuzy | 1:38.28 | 141 | |||
9. | Kobylarz Michał | 98 | MTS Kwidzyn | 1:40.66 | 131 | |||
10. | Klein Patryk | 98 | Uks Trops Kartuzy | 1:42.99 | 122 | |||
11. | Sołyszko Seweryn | 98 | 1-Solex Lêbork | 1:43.60 | 120 | |||
12. | Krzysztofowicz Maciej | 98 | Skalar Słupsk | 1:44.44 | 117 | |||
13. | Owczarek Mateusz | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:44.54 | 117 | |||
14. | Klawikowski Jakub | 98 | 1-Solex Lêbork | 1:48.91 | 104 | |||
15. | Skrzypek Michał | 98 | Sambor Tczew | 1:51.56 | 96 | |||
16. | Zigert Norbert | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:52.98 | 93 | |||
17. | Czarzasty Aleksander | 98 | Uks Trops Kartuzy | 1:53.78 | 91 | |||
18. | Polejowski Jakub | 98 | Uks Trops Kartuzy | 1:55.06 | 88 | |||
19. | Pytka Piotr | 98 | Uks Trops Kartuzy | 1:56.41 | 85 | |||
20. | Tomczyk Dominik | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:57.66 | 82 | |||
21. | Walkowiak Mikołaj | 98 | Sambor Tczew | 1:58.12 | 81 | |||
22. | Buchała Patryk | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:58.37 | 81 | |||
23. | Karczewski Krzysztof | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 2:03.40 | 71 | |||
24. | Sienkiewicz Marcin | 98 | Sambor Tczew | 2:04.87 | 69 | |||
25. | Byczkowski Grzegorz | 98 | Uks Trops Kartuzy | 2:11.58 | 59 | |||
Dyskw. | Figura Bartłomiej | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | |||||
Dyskw. | Fejdasz Paweł | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | |||||
Dyskw. | Kański Norbert | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | |||||
Dyskw. | Kulczyński Filip | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | |||||
Dyskw. | Pabirowski Damian | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk |
<< TOP >> |
Konkurencja 302 01.03.2008 - 9:25 |
Chłopców, 100m grzbietowym |
11 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Rank | Rok ur. | Czas | Pts |
1. | Kodrzycki Krzysztof | 97 | LUKS OLIMP Lêbork | 1:25.70 | 212 | |||
2. | Wojsiat Sebastian | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:26.90 | 204 | |||
3. | Woźniak Grzegorz | 97 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:28.96 | 190 | |||
4. | Kowalewski Filip | 97 | MTS Kwidzyn | 1:29.84 | 184 | |||
5. | Kierat Tymoteusz | 97 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:30.51 | 180 | |||
6. | Lewicki Przemysław | 97 | Ósemka Starogard Gd. | 1:31.97 | 172 | |||
7. | Zomkowski Arkadiusz | 97 | Delfin Gdynia | 1:32.27 | 170 | |||
8. | Pszonak Łukasz | 97 | 1-Solex Lêbork | 1:32.28 | 170 | |||
9. | Chyliński Michał | 97 | Siódemka Sopot | 1:33.81 | 162 | |||
10. | Tomaszczyk Stanisław | 97 | 1-Solex Lêbork | 1:34.41 | 159 | |||
11. | Dułak Piotr | 97 | Sambor Tczew | 1:35.26 | 155 | |||
12. | Helios Marcel | 97 | Sambor Tczew | 1:35.36 | 154 | |||
13. | Malinowski Bartek | 97 | Trójka Wejherowo | 1:35.53 | 153 | |||
14. | Śliwiński Marek | 97 | Delfin Gdynia | 1:37.31 | 145 | |||
15. | Słota Oskar | 97 | LUKS OLIMP Lêbork | 1:37.44 | 145 | |||
16. | Zieman Kamil | 97 | Ósemka Starogard Gd. | 1:41.68 | 127 | |||
17. | Konieczka Szymon | 97 | Ósemka Starogard Gd. | 1:43.70 | 120 | |||
18. | Pluta Jan | 97 | Ósemka Starogard Gd. | 1:45.81 | 113 | |||
19. | Wysocki Krystian | 97 | Sambor Tczew | 1:46.08 | 112 | |||
20. | Roziński Damian | 97 | Sambor Tczew | 1:46.22 | 112 | |||
21. | Kulas Kacper | 97 | Sambor Tczew | 1:46.88 | 110 | |||
22. | Pieczka Tymoteusz | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:50.57 | 99 | |||
23. | Jasielski Stanisław | 97 | Ósemka Starogard Gd. | 1:51.08 | 98 | |||
24. | Jarocki Szymon | 97 | Skalar Słupsk | 1:51.88 | 96 | |||
25. | Dworakowski Jakub | 97 | Ósemka Starogard Gd. | 1:55.41 | 87 | |||
Dyskw. | Krukowski Piotr | 97 | MTS Kwidzyn | |||||
Dyskw. | Gurzyński Kamil | 97 | Sambor Tczew |
<< TOP >> |
Konkurencja 303 01.03.2008 - 9:51 |
Dziewcząt, 100m dowolnym | 10 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Rank | Rok ur. | Czas | Pts |
1. | Juchnowicz Natalia | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:25.30 | 237 | |||
2. | Zalewska Aleksandra | 98 | MTS Kwidzyn | 1:26.38 | 228 | |||
3. | Grejć Honorata | 98 | 1-Solex Lêbork | 1:30.59 | 198 | |||
4. | Muzolf Weronika | 98 | MTS Kwidzyn | 1:32.11 | 188 | |||
5. | Wąsik Marta | 98 | MTS Kwidzyn | 1:32.57 | 186 | |||
6. | Wróblewicz Julita | 98 | MTS Kwidzyn | 1:36.76 | 162 | |||
7. | Smoluchowska Magdalena | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:37.38 | 159 | |||
8. | Felsztiger Agata | 98 | 1-Solex Lêbork | 1:38.97 | 152 | |||
9. | Gosiewska Paulina | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:39.10 | 151 | |||
10. | Haak Natalia | 98 | Mal-Wopr Malbork | 1:42.76 | 136 | |||
11. | Załuska Martyna | 98 | Uks Trops Kartuzy | 1:44.96 | 127 | |||
12. | Czerwińska Marta | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:45.22 | 126 | |||
13. | Koniuszy Karolina | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:47.32 | 119 | |||
14. | Czarnecka Karolina | 98 | Skalar Słupsk | 1:49.24 | 113 | |||
15. | Wysocka Katarzyna | 98 | Skalar Słupsk | 1:49.68 | 112 | |||
16. | Uwijała Paulina | 98 | Sambor Tczew | 1:50.91 | 108 | |||
17. | Mycio Oliwia | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:51.35 | 107 | |||
18. | Słota Angelika | 98 | LUKS OLIMP Lêbork | 1:51.48 | 106 | |||
19. | Górecka Katarzyna | 98 | Mewa Władysławowo | 1:54.45 | 98 | |||
20. | Karolak Dominika | 98 | Sambor Tczew | 1:55.56 | 95 | |||
21. | Tarasiewicz Aleksandra | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:57.52 | 91 | |||
22. | Laskowska Aleksandra | 98 | Sambor Tczew | 1:58.20 | 89 | |||
23. | Makowska Milena | 98 | Sambor Tczew | 2:00.52 | 84 | |||
24. | Derus Sara | 98 | Sambor Tczew | 2:00.98 | 83 | FJ 1 | ||
25. | Suwalska Dominika | 98 | Sambor Tczew | 2:00.98 | 83 | FJ 2 | ||
26. | Isio Małgorzata | 98 | 1-Solex Lêbork | 2:02.84 | 79 | |||
27. | Gajsler Sara | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 2:10.81 | 66 | |||
28. | Kondracka Paulina | 98 | Sambor Tczew | 2:18.52 | 55 | |||
29. | Deptulska Aleksandra | 98 | Sambor Tczew | 2:48.80 | 31 | |||
30. | Jagoda Weronika | 98 | Sambor Tczew | 2:56.94 | 27 | |||
Dyskw. | Sierocka Karolina | 98 | Uks Trops Kartuzy |
<< TOP >> |
Konkurencja 303 01.03.2008 - 9:51 |
Dziewcząt, 100m dowolnym | 11 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Rank | Rok ur. | Czas | Pts |
1. | Bagińska Zofia | 97 | Siódemka Sopot | 1:12.74 | 382 | |||
2. | Pawlikowska Magdalena | 97 | Siódemka Sopot | 1:15.82 | 338 | |||
3. | Wójcik Magdalena | 97 | 1-Solex Lêbork | 1:18.66 | 302 | |||
4. | Jeleniewska Marta | 97 | Mal-Wopr Malbork | 1:22.88 | 259 | |||
5. | Świniarska Magda | 97 | Siódemka Sopot | 1:26.15 | 230 | |||
6. | Miliszewska Justyna | 97 | MOSiR Sopot | 1:26.59 | 227 | |||
7. | Tyburska Marta | 97 | MTS Kwidzyn | 1:28.22 | 214 | |||
8. | Wangler Eliza | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:28.35 | 213 | |||
9. | Wett Aurelia | 97 | Sambor Tczew | 1:28.51 | 212 | |||
10. | Wierzba Magdalena | 97 | Ósemka Starogard Gd. | 1:28.63 | 211 | |||
11. | Kur Marianna | 97 | Ósemka Starogard Gd. | 1:28.79 | 210 | |||
12. | Majorowska Paulina | 97 | Sambor Tczew | 1:29.21 | 207 | |||
13. | Wysocka Klaudia | 97 | Siódemka Sopot | 1:30.10 | 201 | |||
14. | Lachutta Natalia | 97 | Ósemka Starogard Gd. | 1:31.62 | 191 | |||
15. | Kołodziejska Weronika | 97 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:31.83 | 190 | |||
16. | Molik Zuzanna | 97 | Siódemka Sopot | 1:34.20 | 176 | |||
17. | Berszel Joanna | 97 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:34.72 | 173 | |||
18. | Marcinkowska Barbara | 97 | 1-Solex Lêbork | 1:35.73 | 168 | |||
19. | Ślizewska Agata | 97 | Sambor Tczew | 1:37.04 | 161 | |||
20. | Przecherska Martyna | 97 | Mewa Władysławowo | 1:37.50 | 159 | |||
21. | Kamińska Marcelina | 97 | Ósemka Starogard Gd. | 1:38.05 | 156 | |||
22. | Niklas Paulina | 97 | Ósemka Starogard Gd. | 1:38.93 | 152 | |||
23. | Brumer Małgorzata | 97 | 1-Solex Lêbork | 1:39.14 | 151 | |||
24. | Majewska Marta | 97 | Sambor Tczew | 1:39.92 | 148 | |||
25. | Mastejowska Karolina | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:39.98 | 147 | |||
26. | Plewka Karolina | 97 | Delfin Gdynia | 1:45.47 | 125 | |||
27. | Piórek Małgorzata | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:45.93 | 124 | |||
28. | Szulfer Karolina | 97 | Sambor Tczew | 1:48.86 | 114 | |||
29. | Levit Nicole | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:59.73 | 86 | |||
NU | Śniechowska Marta | 97 | Ósemka Starogard Gd. | |||||
NU | Grudzińska Natalia | 97 | Ósemka Starogard Gd. |
<< TOP >> |
Konkurencja 304 01.03.2008 - 10:19 |
Chłopców, 100m dowolnym | 10 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Rank | Rok ur. | Czas | Pts |
1. | Arndt Mateusz | 98 | Delfin Gdynia | 1:14.50 | 248 | |||
2. | Skierka Jakub | 98 | Uks Trops Kartuzy | 1:20.66 | 195 | |||
3. | Mańczak Błażej | 98 | Flota Gdynia | 1:21.23 | 191 | |||
4. | Makuś Anton | 98 | Skalar Słupsk | 1:22.95 | 179 | |||
5. | Pawłyszyn Jacek | 98 | Skalar Słupsk | 1:23.60 | 175 | |||
6. | Pryczkowski Jakub | 98 | Uks Trops Kartuzy | 1:25.03 | 167 | |||
7. | Małecki Mateusz | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:28.72 | 147 | |||
8. | Wołkanowski Marcin | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:29.70 | 142 | |||
9. | Figura Bartłomiej | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:31.82 | 132 | |||
10. | Sołyszko Seweryn | 98 | 1-Solex Lêbork | 1:33.79 | 124 | |||
11. | Czubała Radosław | 98 | MTS Kwidzyn | 1:34.30 | 122 | |||
12. | Wyciszkiewicz Kacper | 98 | Sambor Tczew | 1:35.48 | 118 | |||
13. | Fejdasz Paweł | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:36.91 | 113 | |||
14. | Zima Paweł | 98 | Mal-Wopr Malbork | 1:37.32 | 111 | |||
15. | Klawikowski Jakub | 98 | 1-Solex Lêbork | 1:37.43 | 111 | |||
16. | Kiryluk Damian | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:39.16 | 105 | |||
16. | Karczewski Krzysztof | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:39.16 | 105 | |||
18. | Zakrzewski Michał | 98 | Uks Trops Kartuzy | 1:39.58 | 104 | |||
19. | Wodzikowski Łukasz | 98 | Sambor Tczew | 1:41.52 | 98 | |||
20. | Cichosz Mateusz | 98 | Skalar Słupsk | 1:41.58 | 98 | |||
21. | Lilla Marcin | 98 | Sambor Tczew | 1:42.11 | 96 | |||
22. | Krzysztofowicz Maciej | 98 | Skalar Słupsk | 1:42.15 | 96 | |||
23. | Rzoska Fabian | 98 | LUKS OLIMP Lêbork | 1:44.33 | 90 | |||
24. | Tomczyk Dominik | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:44.48 | 90 | |||
25. | Walaszek Jêdrzej | 98 | Skalar Słupsk | 1:45.59 | 87 | |||
26. | Chrzanowski Damian | 98 | Sambor Tczew | 1:46.35 | 85 | |||
27. | Czarzasty Aleksander | 98 | Uks Trops Kartuzy | 1:49.44 | 78 | |||
28. | Wiśniewski Michał | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:50.24 | 76 | |||
29. | Wrzesień Filip | 98 | 1-Solex Lêbork | 1:50.35 | 76 | |||
30. | Skrzypek Michał | 98 | Sambor Tczew | 1:51.25 | 74 | |||
31. | Buchała Patryk | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:51.93 | 73 | |||
32. | Walkowiak Mikołaj | 98 | Sambor Tczew | 1:53.77 | 70 | |||
33. | Stojałowski Jan | 98 | Sambor Tczew | 1:55.73 | 66 | |||
34. | Polejowski Jakub | 98 | Uks Trops Kartuzy | 1:58.73 | 61 | |||
35. | Pabirowski Damian | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 2:02.06 | 56 | |||
36. | Byczkowski Grzegorz | 98 | Uks Trops Kartuzy | 2:07.20 | 50 | |||
37. | Nawrocki Bartosz | 98 | Sambor Tczew | 2:08.90 | 48 | |||
38. | Sienkiewicz Marcin | 98 | Sambor Tczew | 2:17.79 | 39 | |||
Dyskw. | Kulczyński Filip | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk |
<< TOP >> |
Konkurencja 304 01.03.2008 - 10:19 |
Chłopców, 100m dowolnym | 11 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Rank | Rok ur. | Czas | Pts |
1. | Mach Mateusz | 97 | 1-Solex Lêbork | 1:14.34 | 249 | |||
2. | Zuchowski Ernest | 97 | LUKS OLIMP Lêbork | 1:15.34 | 240 | |||
3. | Klimczuk Karol | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:16.57 | 228 | |||
4. | Giza Michał | 97 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:18.52 | 212 | |||
5. | Rubach Kamil | 97 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:19.41 | 205 | |||
6. | Konopka Mateusz | 97 | Delfin Gdynia | 1:20.26 | 198 | |||
7. | Helios Marcel | 97 | Sambor Tczew | 1:21.73 | 188 | |||
8. | Pieczul Albert | 97 | Siódemka Sopot | 1:23.26 | 177 | |||
9. | Lewicki Przemysław | 97 | Ósemka Starogard Gd. | 1:23.37 | 177 | |||
10. | Szymula Maciej | 97 | Mal-Wopr Malbork | 1:23.79 | 174 | |||
11. | Żygenda Krzysztof | 97 | Siódemka Sopot | 1:24.50 | 170 | |||
12. | Mendak Michał | 97 | Sambor Tczew | 1:25.43 | 164 | |||
13. | Jarmosz Wojciech | 97 | 1-Solex Lêbork | 1:26.27 | 160 | |||
14. | Wolszczak Mateusz | 97 | Delfin Gdynia | 1:26.44 | 159 | |||
15. | Syrotynes Serhiy | 97 | Skalar Słupsk | 1:26.73 | 157 | |||
16. | Boryń Dominik | 97 | MTS Kwidzyn | 1:26.75 | 157 | |||
17. | Dułak Piotr | 97 | Sambor Tczew | 1:27.50 | 153 | |||
18. | Żadkowski Stanisław | 97 | Siódemka Sopot | 1:28.31 | 149 | |||
19. | Pszonak Łukasz | 97 | 1-Solex Lêbork | 1:28.41 | 148 | |||
20. | Sukta Oskar | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:29.06 | 145 | |||
21. | Chyliński Michał | 97 | Siódemka Sopot | 1:29.40 | 143 | |||
22. | Landowski Janusz | 97 | Ósemka Starogard Gd. | 1:29.86 | 141 | |||
23. | Zomkowski Arkadiusz | 97 | Delfin Gdynia | 1:29.95 | 141 | |||
24. | Malinowski Bartek | 97 | Trójka Wejherowo | 1:30.50 | 138 | |||
25. | Gazda Michał | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:32.24 | 131 | |||
26. | Kwiatkowski Radosław | 97 | LUKS OLIMP Lêbork | 1:32.62 | 129 | |||
27. | Sokołowski Dawid | 97 | Sambor Tczew | 1:32.72 | 129 | |||
28. | Onasz Krystian | 97 | 1-Solex Lêbork | 1:32.98 | 127 | |||
29. | Toporski Michał | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:33.41 | 126 | |||
30. | Rybczyński Marcin | 97 | Mal-Wopr Malbork | 1:33.94 | 124 | |||
31. | Śliwiński Łukasz | 97 | Delfin Gdynia | 1:36.25 | 115 | |||
32. | Sosiński Sebastian | 97 | Ósemka Starogard Gd. | 1:37.40 | 111 | |||
33. | Gurzyński Kamil | 97 | Sambor Tczew | 1:38.30 | 108 | |||
34. | Ziemian Tomasz | 97 | 1-Solex Lêbork | 1:38.72 | 106 | |||
35. | Pochylczuk Igor | 97 | Ósemka Starogard Gd. | 1:40.79 | 100 | |||
36. | Pluta Jan | 97 | Ósemka Starogard Gd. | 1:41.36 | 98 | |||
37. | Kozłowski Marek | 97 | Ósemka Starogard Gd. | 1:44.87 | 89 | |||
38. | Jarocki Szymon | 97 | Skalar Słupsk | 1:45.88 | 86 | |||
39. | Jasielski Stanisław | 97 | Ósemka Starogard Gd. | 1:48.75 | 80 | |||
40. | Radkowski Dawid | 97 | Sambor Tczew | 1:49.28 | 78 | |||
41. | Śliżewski Paweł | 97 | Ósemka Starogard Gd. | 1:49.90 | 77 | |||
42. | Byczyński Kacper | 97 | Ósemka Starogard Gd. | 1:50.70 | 76 | |||
43. | Dworakowski Jakub | 97 | Ósemka Starogard Gd. | 2:08.26 | 49 | |||
Dyskw. | Jacek Karol | 97 | Skalar Słupsk | |||||
Dyskw. | Czerwiński Dawid | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | |||||
Dyskw. | Krukowski Piotr | 97 | MTS Kwidzyn | |||||
Dyskw. | Ławrynowicz Daniel | 97 | Sambor Tczew |
PK | Felchner Jan | 99 | Trójka Wejherowo | 1:58.16 | 62 |
<< TOP >> |
Konkurencja 305 01.03.2008 - 10:56 |
Dziewcząt, 100m klasycznym | 10 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Rank | Rok ur. | Czas | Pts |
1. | Zalewska Kaja | 98 | Uks Trops Kartuzy | 1:40.53 | 276 | |||
2. | Warszawska Nicola | 98 | Delfin Gdynia | 1:41.58 | 267 | |||
3. | Zalewska Aleksandra | 98 | MTS Kwidzyn | 1:50.88 | 206 | |||
4. | Wróblewicz Julita | 98 | MTS Kwidzyn | 1:53.89 | 190 | |||
5. | Klonowska Marta | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:55.16 | 183 | |||
6. | Miller Karolina | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:56.20 | 179 | |||
7. | Grejć Honorata | 98 | 1-Solex Lêbork | 1:57.70 | 172 | |||
8. | Wesołowska Wiktoria | 98 | Uks Trops Kartuzy | 1:59.11 | 166 | |||
9. | Mycio Oliwia | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 2:00.12 | 162 | |||
10. | Lejman Zuzanna | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:00.24 | 161 | FJ 1 | ||
11. | Haak Natalia | 98 | Mal-Wopr Malbork | 2:00.24 | 161 | FJ 2 | ||
12. | Skowyrska Agnieszka | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:00.26 | 161 | |||
13. | Stankowska Paulina | 98 | Uks Trops Kartuzy | 2:00.86 | 159 | |||
14. | Michniewicz Anna | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 2:02.50 | 152 | |||
15. | Czarnecka Karolina | 98 | Skalar Słupsk | 2:04.94 | 144 | |||
16. | Posiakow Wiktoria | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:08.32 | 133 | |||
17. | Tober Agnieszka | 98 | 1-Solex Lêbork | 2:09.17 | 130 | |||
18. | Dawidowska Alicja | 98 | Uks Trops Kartuzy | 2:09.57 | 129 | |||
19. | Synowiec Dominika | 98 | 1-Solex Lêbork | 2:15.13 | 114 | |||
20. | Gajsler Sara | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 2:16.43 | 110 | |||
21. | Górecka Katarzyna | 98 | Mewa Władysławowo | 2:20.33 | 101 | |||
22. | Knot Daria | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:21.24 | 99 | |||
23. | Burczyk Patrycja | 98 | Sambor Tczew | 2:21.92 | 98 | |||
24. | Kondracka Paulina | 98 | Sambor Tczew | 2:30.70 | 82 | |||
Dyskw. | Deptulska Aleksandra | 98 | Sambor Tczew |
<< TOP >> |
Konkurencja 305 01.03.2008 - 10:56 |
Dziewcząt, 100m klasycznym | 11 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Rank | Rok ur. | Czas | Pts |
1. | Bagińska Zofia | 97 | Siódemka Sopot | 1:28.83 | 400 | |||
2. | Bukowska Kaja | 97 | Skalar Słupsk | 1:30.40 | 379 | |||
3. | Hopało Maja | 97 | Skalar Słupsk | 1:35.26 | 324 | |||
4. | Hrycyk Marta | 97 | 1-Solex Lêbork | 1:41.71 | 266 | |||
5. | Borkowska Lucyna | 97 | Sambor Tczew | 1:44.59 | 245 | |||
6. | Miliszewska Justyna | 97 | MOSiR Sopot | 1:47.88 | 223 | |||
7. | Milczarek Adriana | 97 | LUKS OLIMP Lêbork | 1:48.51 | 219 | |||
8. | Kolas Natalia | 97 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:48.63 | 219 | |||
9. | Jastrzêbska Weronika | 97 | Sambor Tczew | 1:49.22 | 215 | |||
10. | Brumer Małgorzata | 97 | 1-Solex Lêbork | 1:51.38 | 203 | |||
11. | Wierzba Magdalena | 97 | Ósemka Starogard Gd. | 1:53.29 | 193 | |||
12. | Wett Aurelia | 97 | Sambor Tczew | 1:54.09 | 189 | |||
13. | Etmańska Natalia | 97 | Sambor Tczew | 1:54.31 | 188 | |||
13. | Pawłowska Paulina | 97 | Ósemka Starogard Gd. | 1:54.31 | 188 | |||
15. | Lachutta Natalia | 97 | Ósemka Starogard Gd. | 1:58.09 | 170 | |||
16. | Wierzba Daria | 97 | Sambor Tczew | 1:58.48 | 168 | |||
17. | Łêgowska Kamila | 97 | Delfin Gdynia | 1:59.20 | 165 | |||
18. | Gretkiewicz Dominika | 97 | Ósemka Starogard Gd. | 1:59.68 | 163 | |||
19. | Oryl Kornelia | 97 | Ósemka Starogard Gd. | 2:00.50 | 160 | |||
20. | Przecherska Martyna | 97 | Mewa Władysławowo | 2:02.70 | 152 | |||
21. | Wrzesień Michalina | 97 | 1-Solex Lêbork | 2:04.54 | 145 | |||
22. | Szulfer Karolina | 97 | Sambor Tczew | 2:04.56 | 145 | |||
23. | Zofia Zborowska-Karol | 97 | Delfin Gdynia | 2:08.98 | 131 | |||
24. | Radomska Daria | 97 | Ósemka Starogard Gd. | 2:09.08 | 130 | |||
Dyskw. | Czerwińska Anita | 97 | Sambor Tczew |
<< TOP >> |
Konkurencja 306 01.03.2008 - 11:22 |
Chłopców, 100m klasycznym | 10 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Rank | Rok ur. | Czas | Pts |
1. | Makuś Anton | 98 | Skalar Słupsk | 1:43.64 | 177 | |||
2. | Pawłyszyn Jacek | 98 | Skalar Słupsk | 1:43.92 | 176 | |||
3. | Kuś Maciej | 98 | Uks Trops Kartuzy | 1:46.85 | 162 | |||
4. | Bruździak Maciej | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:48.19 | 156 | |||
5. | Klein Patryk | 98 | Uks Trops Kartuzy | 1:48.87 | 153 | |||
6. | Byczkowski Maciej | 98 | Uks Trops Kartuzy | 1:50.05 | 148 | |||
7. | Małecki Mateusz | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:51.43 | 142 | |||
8. | Tołłoczko Dawid | 98 | 1-Solex Lêbork | 1:54.12 | 133 | |||
9. | Owczarek Mateusz | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:54.66 | 131 | |||
10. | Pytka Piotr | 98 | Uks Trops Kartuzy | 1:56.95 | 123 | |||
11. | Walaszek Jêdrzej | 98 | Skalar Słupsk | 1:59.47 | 116 | |||
12. | Zima Paweł | 98 | Mal-Wopr Malbork | 1:59.80 | 115 | |||
13. | Kobylarz Michał | 98 | MTS Kwidzyn | 2:02.81 | 106 | |||
14. | Zigert Norbert | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 2:06.49 | 97 | |||
15. | Wodzikowski Łukasz | 98 | Sambor Tczew | 2:07.49 | 95 | |||
16. | Nawrocki Bartosz | 98 | Sambor Tczew | 2:07.70 | 95 | |||
17. | Wiśniewski Michał | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 2:17.24 | 76 | |||
18. | Stojałowski Jan | 98 | Sambor Tczew | 2:20.79 | 71 | |||
19. | Konefke Oktawian | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 2:23.85 | 66 | |||
Dyskw. | Walentowski Marcin | 98 | Uks Trops Kartuzy |
<< TOP >> |
Konkurencja 306 01.03.2008 - 11:22 |
Chłopców, 100m klasycznym | 11 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Rank | Rok ur. | Czas | Pts |
1. | Łubiński Michał | 97 | MTS Kwidzyn | 1:33.79 | 239 | |||
2. | Wojsiat Sebastian | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:39.30 | 201 | |||
3. | Paluszkiewicz Dawid | 97 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:39.75 | 199 | |||
4. | Kowalewski Filip | 97 | MTS Kwidzyn | 1:40.06 | 197 | |||
5. | Pieczul Albert | 97 | Siódemka Sopot | 1:43.38 | 178 | |||
6. | Mendak Michał | 97 | Sambor Tczew | 1:45.31 | 169 | |||
7. | Słota Oskar | 97 | LUKS OLIMP Lêbork | 1:46.98 | 161 | |||
8. | Onasz Krystian | 97 | 1-Solex Lêbork | 1:47.61 | 158 | |||
9. | Żygenda Krzysztof | 97 | Siódemka Sopot | 1:47.79 | 157 | |||
10. | Rybczyński Marcin | 97 | Mal-Wopr Malbork | 1:48.27 | 155 | |||
11. | Czerwiński Dawid | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:49.79 | 149 | |||
12. | Sukta Oskar | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:49.96 | 148 | |||
13. | Sroka Wiktor | 97 | Ósemka Starogard Gd. | 1:52.22 | 139 | |||
14. | Tomaszczyk Stanisław | 97 | 1-Solex Lêbork | 1:52.26 | 139 | |||
15. | Krzyżanowski Marek | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:52.72 | 138 | |||
16. | Konieczka Szymon | 97 | Ósemka Starogard Gd. | 1:53.30 | 136 | |||
17. | Kunz Kacper | 97 | Delfin Gdynia | 1:55.09 | 129 | |||
18. | Ziemian Tomasz | 97 | 1-Solex Lêbork | 1:57.13 | 123 | |||
19. | Pieczka Tymoteusz | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:57.57 | 121 | |||
20. | Wysocki Krystian | 97 | Sambor Tczew | 1:59.00 | 117 | |||
21. | Byczyński Kacper | 97 | Ósemka Starogard Gd. | 1:59.34 | 116 | |||
22. | Toporski Michał | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:59.39 | 116 | |||
23. | Ławrynowicz Daniel | 97 | Sambor Tczew | 1:59.46 | 116 | |||
24. | Jacek Karol | 97 | Skalar Słupsk | 2:06.84 | 97 | |||
25. | Śliżewski Paweł | 97 | Ósemka Starogard Gd. | 2:06.89 | 96 |
PK | Felchner Jan | 99 | Trójka Wejherowo | 2:10.91 | 88 |
<< TOP >> |
Konkurencja 307 01.03.2008 - 11:44 |
Dziewcząt, 50m motylkowym | 10 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Rank | Rok ur. | Czas | Pts |
1. | Olszewska Nikola | 98 | MTS Kwidzyn | 40.06 | 273 | |||
2. | Muraszko-Kuźma Urszula | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 47.20 | 167 | |||
3. | Smoluchowska Magdalena | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 50.27 | 138 | |||
4. | Gosiewska Paulina | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 51.11 | 132 | |||
5. | Ropel Wiktoria | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 51.32 | 130 | |||
6. | Muzolf Weronika | 98 | MTS Kwidzyn | 51.46 | 129 | |||
7. | Michniewicz Anna | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 53.14 | 117 | |||
8. | Miller Karolina | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 59.06 | 85 |
<< TOP >> |
Konkurencja 307 01.03.2008 - 11:44 |
Dziewcząt, 50m motylkowym | 11 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Rank | Rok ur. | Czas | Pts |
1. | Hopało Maja | 97 | Skalar Słupsk | 41.79 | 241 | |||
2. | Redosz Marta | 97 | Skalar Słupsk | 43.56 | 213 | |||
3. | Cybula Małgorzata | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 43.68 | 211 | |||
4. | Karaś Adrianna | 97 | 1-Solex Lêbork | 46.12 | 179 | |||
5. | Milczarek Adriana | 97 | LUKS OLIMP Lêbork | 50.31 | 138 | |||
6. | Śliwińska Ewa | 97 | Delfin Gdynia | 50.34 | 138 | |||
7. | Wilczewska Marta | 97 | Sambor Tczew | 50.38 | 137 | |||
8. | Zieman Nikol | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 50.60 | 136 | FJ 1 | ||
9. | Grudnowska Alicja | 97 | Delfin Gdynia | 50.60 | 136 | FJ 2 | ||
10. | Juszczyk Natalia | 97 | Delfin Gdynia | 51.29 | 130 | |||
11. | Piórek Małgorzata | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 51.92 | 126 | |||
12. | Molik Zuzanna | 97 | Siódemka Sopot | 52.13 | 124 | |||
13. | Berszel Joanna | 97 | Dwójka Morena Gdańsk | 52.48 | 122 | |||
14. | Ślizewska Agata | 97 | Sambor Tczew | 55.69 | 102 | |||
15. | Wysocka Klaudia | 97 | Siódemka Sopot | 55.96 | 100 | |||
16. | Palutkiewicz Wiktoria | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 56.32 | 98 | |||
17. | Wierzba Daria | 97 | Sambor Tczew | 1:02.03 | 74 | |||
18. | Czerwińska Anita | 97 | Sambor Tczew | 1:06.72 | 59 |
<< TOP >> |
Konkurencja 308 01.03.2008 - 11:53 |
Chłopców, 50m motylkowym | 10 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Rank | Rok ur. | Czas | Pts |
1. | Arndt Mateusz | 98 | Delfin Gdynia | 38.06 | 219 | |||
2. | Wołkanowski Marcin | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 49.06 | 102 | |||
3. | Pingot Mikołaj | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 56.32 | 68 | |||
4. | Cichosz Mateusz | 98 | Skalar Słupsk | 57.53 | 63 | |||
5. | Kotlewski Michał | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 59.77 | 57 |
<< TOP >> |
Konkurencja 308 01.03.2008 - 11:53 |
Chłopców, 50m motylkowym | 11 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Rank | Rok ur. | Czas | Pts |
1. | Syrotynes Serhiy | 97 | Skalar Słupsk | 39.67 | 194 | |||
2. | Fornalik Krzysztof | 97 | 1-Solex Lêbork | 40.34 | 184 | |||
3. | Zuchowski Ernest | 97 | LUKS OLIMP Lêbork | 40.76 | 179 | |||
4. | Rubach Kamil | 97 | Dwójka Morena Gdańsk | 42.96 | 152 | |||
5. | Wolszczak Mateusz | 97 | Delfin Gdynia | 44.91 | 133 | |||
6. | Piórkowski Patryk | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 46.79 | 118 | |||
7. | Boryń Dominik | 97 | MTS Kwidzyn | 47.90 | 110 | |||
8. | Kwiatkowski Radosław | 97 | LUKS OLIMP Lêbork | 48.90 | 103 | |||
9. | Kopka Karol | 97 | Sambor Tczew | 49.21 | 101 | |||
10. | Radkowski Dawid | 97 | Sambor Tczew | 1:00.10 | 56 | |||
Dyskw. | Śliwiński Marek | 97 | Delfin Gdynia | |||||
Dyskw. | Kulas Kacper | 97 | Sambor Tczew | |||||
Dyskw. | Osnowski Maciej | 97 | Sambor Tczew | |||||
Dyskw. | Roziński Damian | 97 | Sambor Tczew | |||||
Dyskw. | Sokołowski Dawid | 97 | Sambor Tczew |
<< TOP >> |
Konkurencja 309 01.03.2008 - 11:59 |
Dziewcząt, 100m zmiennym | 10 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Rank | Rok ur. | Czas | Pts |
1. | Olszewska Nikola | 98 | MTS Kwidzyn | 1:32.44 | 276 | |||
2. | Zalewska Kaja | 98 | Uks Trops Kartuzy | 1:34.53 | 258 | |||
3. | Muraszko-Kuźma Urszula | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:34.72 | 257 | |||
4. | Bach Wiktoria | 98 | Uks Trops Kartuzy | 1:39.33 | 223 | |||
5. | Warszawska Nicola | 98 | Delfin Gdynia | 1:41.94 | 206 | |||
6. | Sierocka Karolina | 98 | Uks Trops Kartuzy | 1:47.24 | 177 | |||
7. | Koniuszy Karolina | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:58.86 | 130 | |||
8. | Tober Agnieszka | 98 | 1-Solex Lêbork | 2:01.10 | 123 | |||
9. | Uwijała Paulina | 98 | Sambor Tczew | 2:02.22 | 119 | |||
Dyskw. | Tarasiewicz Aleksandra | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk |
<< TOP >> |
Konkurencja 309 01.03.2008 - 11:59 |
Dziewcząt, 100m zmiennym | 11 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Rank | Rok ur. | Czas | Pts |
1. | Bukowska Kaja | 97 | Skalar Słupsk | 1:24.47 | 362 | |||
2. | Von Lonski Karolina | 97 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:26.79 | 334 | |||
3. | Wójcik Magdalena | 97 | 1-Solex Lêbork | 1:29.86 | 301 | |||
4. | Borkowska Lucyna | 97 | Sambor Tczew | 1:32.54 | 275 | |||
5. | Kêdziora Magdalena | 97 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:37.38 | 236 | |||
6. | Dalkowska Barbara | 97 | Delfin Gdynia | 1:40.90 | 212 | |||
7. | Kołodziejska Weronika | 97 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:42.28 | 204 | |||
8. | Wangler Eliza | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:42.78 | 201 | |||
9. | Kolas Natalia | 97 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:43.06 | 199 | |||
10. | Kur Marianna | 97 | Ósemka Starogard Gd. | 1:43.44 | 197 | |||
11. | Majorowska Paulina | 97 | Sambor Tczew | 1:45.13 | 188 | |||
12. | Zieman Nikol | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:45.74 | 185 | |||
13. | Jakubowska Karolina | 97 | Ósemka Starogard Gd. | 1:45.82 | 184 | |||
14. | Kamecka Julia | 97 | MTS Kwidzyn | 1:46.90 | 179 | |||
15. | Marcinkowska Barbara | 97 | 1-Solex Lêbork | 1:47.73 | 174 | |||
16. | Kamińska Marcelina | 97 | Ósemka Starogard Gd. | 1:48.58 | 170 | |||
17. | Grudzińska Natalia | 97 | Ósemka Starogard Gd. | 1:50.24 | 163 | |||
18. | Pawłowska Paulina | 97 | Ósemka Starogard Gd. | 1:50.41 | 162 | |||
19. | Jastrzêbska Weronika | 97 | Sambor Tczew | 1:50.81 | 160 | |||
20. | Plewka Karolina | 97 | Delfin Gdynia | 1:51.50 | 157 | |||
21. | Tyburska Marta | 97 | MTS Kwidzyn | 1:52.66 | 153 | |||
22. | Łêgowska Kamila | 97 | Delfin Gdynia | 1:55.61 | 141 | |||
23. | Oryl Kornelia | 97 | Ósemka Starogard Gd. | 1:59.92 | 127 | |||
24. | Wrzesień Michalina | 97 | 1-Solex Lêbork | 2:03.20 | 117 | |||
25. | Levit Nicole | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 2:11.50 | 96 | |||
Dyskw. | Chmielewska Julia | 97 | Uks Trops Kartuzy | |||||
Dyskw. | Mastejowska Karolina | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk |
<< TOP >> |
Konkurencja 310 01.03.2008 - 12:18 |
Chłopców, 100m zmiennym | 10 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Rank | Rok ur. | Czas | Pts |
1. | Kuś Maciej | 98 | Uks Trops Kartuzy | 1:31.22 | 200 | |||
2. | Mackojć Aleksander | 98 | Uks Trops Kartuzy | 1:43.78 | 136 | |||
3. | Tołłoczko Dawid | 98 | 1-Solex Lêbork | 1:43.99 | 135 | |||
4. | Wyciszkiewicz Kacper | 98 | Sambor Tczew | 1:44.50 | 133 | |||
5. | Bruździak Maciej | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:49.72 | 115 | |||
6. | Rzoska Fabian | 98 | LUKS OLIMP Lêbork | 1:56.38 | 96 | |||
7. | Lilla Marcin | 98 | Sambor Tczew | 1:58.68 | 91 | |||
8. | Wrzesień Filip | 98 | 1-Solex Lêbork | 2:02.76 | 82 | |||
9. | Chrzanowski Damian | 98 | Sambor Tczew | 2:04.53 | 78 | |||
Dyskw. | Kotlewski Michał | 98 | Dwójka Morena Gdańsk |
<< TOP >> |
Konkurencja 310 01.03.2008 - 12:18 |
Chłopców, 100m zmiennym | 11 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Rank | Rok ur. | Czas | Pts |
1. | Łubiński Michał | 97 | MTS Kwidzyn | 1:24.91 | 247 | |||
2. | Mach Mateusz | 97 | 1-Solex Lêbork | 1:26.38 | 235 | |||
3. | Paluszkiewicz Dawid | 97 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:28.51 | 218 | |||
4. | Woźniak Grzegorz | 97 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:29.18 | 214 | |||
5. | Klimczuk Karol | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:29.24 | 213 | |||
6. | Osnowski Maciej | 97 | Sambor Tczew | 1:30.63 | 204 | |||
7. | Konopka Mateusz | 97 | Delfin Gdynia | 1:31.96 | 195 | |||
8. | Kierat Tymoteusz | 97 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:32.24 | 193 | |||
9. | Giza Michał | 97 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:32.91 | 189 | |||
10. | Fornalik Krzysztof | 97 | 1-Solex Lêbork | 1:33.93 | 183 | |||
11. | Kodrzycki Krzysztof | 97 | LUKS OLIMP Lêbork | 1:34.10 | 182 | |||
12. | Szymula Maciej | 97 | Mal-Wopr Malbork | 1:36.24 | 170 | |||
13. | Krzyżanowski Marek | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:41.76 | 144 | |||
14. | Piórkowski Patryk | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:41.84 | 143 | |||
15. | Żadkowski Stanisław | 97 | Siódemka Sopot | 1:42.96 | 139 | |||
16. | Sroka Wiktor | 97 | Ósemka Starogard Gd. | 1:44.06 | 134 | |||
17. | Kopka Karol | 97 | Sambor Tczew | 1:48.06 | 120 | |||
18. | Sosiński Sebastian | 97 | Ósemka Starogard Gd. | 1:50.10 | 114 | |||
19. | Kunz Kacper | 97 | Delfin Gdynia | 1:57.85 | 93 | |||
Dyskw. | Gazda Michał | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | |||||
Dyskw. | Jarmosz Wojciech | 97 | 1-Solex Lêbork | |||||
Dyskw. | Śliwiński Łukasz | 97 | Delfin Gdynia |
<< TOP >> |
Konkurencja 311 01.03.2008 - 12:34 |
Dziewcząt, 4 x 50m dowolnym | 10 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Rank | Czas | Pts |
1. | MTS Kwidzyn 10 | MTS Kwidzyn | 2:41.97 | 226 |
Wąsik Marta Muzolf Weronika |
98 98 |
41.72 42.16 |
Zalewska Aleksandra Olszewska Nikola |
98 98 |
41.56 36.53 |
2. | Uks Trops Kartuzy 10 | Uks Trops Kartuzy | 2:44.31 | 216 |
Bach Wiktoria Sierocka Karolina |
98 98 |
40.08 42.61 |
Stankowska Paulina Zalewska Kaja |
98 98 |
45.28 36.34 |
3. | Dwójka Morena Gdańsk 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:47.75 | 203 |
Ropel Wiktoria Smoluchowska Magdalena |
98 98 |
42.31 43.15 |
Klonowska Marta Muraszko-Kuźma Urszula |
98 98 |
43.45 38.84 |
4. | 1-Solex Lêbork 10 | 1-Solex Lêbork | 3:12.20 | 135 |
Felsztiger Agata Tober Agnieszka |
98 98 |
44.74 51.78 |
Isio Małgorzata Grejć Honorata |
98 98 |
54.63 41.05 |
5. | Sambor Tczew 10 | Sambor Tczew | 3:20.84 | 118 |
Makowska Milena Laskowska Aleksandra |
98 98 |
51.59 50.62 |
Karolak Dominika Uwijała Paulina |
98 98 |
50.46 48.17 |
6. | AZS-AWFiS Gdańsk 10 | AZS-AWFiS Gdańsk | 3:21.82 | 117 |
Miller Karolina Koniuszy Karolina |
98 98 |
49.54 49.84 |
Michniewicz Anna Tarasiewicz Aleksandra |
98 98 |
48.75 53.69 |
<< TOP >> |
Konkurencja 311 01.03.2008 - 12:34 |
Dziewcząt, 4 x 50m dowolnym | 11 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Rank | Czas | Pts |
1. | Dwójka Morena Gdańsk 11 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:40.92 | 230 |
Kołodziejska Weronika Kêdziora Magdalena |
97 97 |
40.14 40.77 |
Berszel Joanna Von Lonski Karolina |
97 97 |
45.57 34.44 |
2. | Sambor Tczew 11 | Sambor Tczew | 2:43.36 | 220 |
Majorowska Paulina Wett Aurelia |
97 97 |
42.27 40.41 |
Ślizewska Agata Borkowska Lucyna |
97 97 |
42.97 37.71 |
3. | 1-Solex Lêbork 11 | 1-Solex Lêbork | 2:45.40 | 212 |
Marcinkowska Barbara Karaś Adrianna |
97 97 |
45.37 41.71 |
Hrycyk Marta Wójcik Magdalena |
97 97 |
41.64 36.68 |
4. | Ósemka Starogard Gd. 11 | Ósemka Starogard Gd. | 2:45.63 | 211 |
Kur Marianna Lachutta Natalia |
97 97 |
41.19 41.81 |
Jakubowska Karolina Wierzba Magdalena |
97 97 |
43.00 39.63 |
5. | Delfin Gdynia 11 | Delfin Gdynia | 2:48.63 | 200 |
Dalkowska Barbara Grudnowska Alicja |
97 97 |
40.86 42.57 |
Śliwińska Ewa Juszczyk Natalia |
97 97 |
44.83 40.37 |
6. | AZS-AWFiS Gdańsk 11 | AZS-AWFiS Gdańsk | 2:49.22 | 198 |
Wangler Eliza Mastejowska Karolina |
97 97 |
41.75 46.78 |
Zieman Nikol Cybula Małgorzata |
97 97 |
44.66 36.03 |
PK | Siódemka Sopot 11 | Siódemka Sopot | 2:27.89 | 296 |
Bagińska Zofia Pawlikowska Magdalena |
97 97 |
34.39 35.65 |
Świniarska Magda | 97 | 38.47 39.38 |
PK | Ósemka Starogard Gd. 99 | Ósemka Starogard Gd. | 2:53.68 | 183 |
Niklas Paulina Grudzińska Natalia |
97 97 |
43.18 42.30 |
Oryl Kornelia Kamińska Marcelina |
97 97 |
45.64 42.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 312 01.03.2008 - 12:45 |
Chłopców, 4 x 50m dowolnym | 10 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Rank | Czas | Pts |
1. | Uks Trops Kartuzy 10 | Uks Trops Kartuzy | 2:30.51 | 185 |
Kuś Maciej Pryczkowski Jakub |
98 98 |
37.31 38.57 |
Walentowski Marcin Skierka Jakub |
98 98 |
39.81 34.82 |
2. | Skalar Słupsk 10 | Skalar Słupsk | 2:47.92 | 133 |
Cichosz Mateusz Krzysztofowicz Maciej |
98 98 |
46.53 43.32 |
Makuś Anton Pawłyszyn Jacek |
98 98 |
38.93 39.14 |
3. | Dwójka Morena Gdańsk 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:48.20 | 132 |
Pingot Mikołaj Bruździak Maciej |
98 98 |
44.93 43.38 |
Figura Bartłomiej Małecki Mateusz |
98 98 |
40.53 39.36 |
4. | AZS-AWFiS Gdańsk 10 | AZS-AWFiS Gdańsk | 2:50.04 | 128 |
Tomczyk Dominik Fejdasz Paweł |
98 98 |
45.64 40.50 |
Karczewski Krzysztof Wołkanowski Marcin |
98 98 |
45.56 38.34 |
5. | Sambor Tczew 10 | Sambor Tczew | 2:54.36 | 119 |
Wodzikowski Łukasz Lilla Marcin |
98 98 |
44.54 42.39 |
Chrzanowski Damian Wyciszkiewicz Kacper |
98 98 |
45.05 42.38 |
6. | 1-Solex Lêbork 10 | 1-Solex Lêbork | 3:02.12 | 104 |
Wrzesień Filip Klawikowski Jakub |
98 98 |
50.41 46.12 |
Sołyszko Seweryn Tołłoczko Dawid |
98 98 |
42.26 43.33 |
Dyskw. | Uks Trops Kartuzy 99 | Uks Trops Kartuzy |
Klein Patryk, Byczkowski Maciej, Mackojć Aleksander, Zakrzewski Michał |
<< TOP >> |
Konkurencja 312 01.03.2008 - 12:45 |
Chłopców, 4 x 50m dowolnym | 11 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Rank | Czas | Pts |
1. | Dwójka Morena Gdańsk 11 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:24.60 | 208 |
Woźniak Grzegorz Rubach Kamil |
97 97 |
35.80 35.61 |
Kierat Tymoteusz Paluszkiewicz Dawid |
97 97 |
36.47 36.72 |
2. | AZS-AWFiS Gdańsk 11 | AZS-AWFiS Gdańsk | 2:27.72 | 195 |
Czerwiński Dawid Wojsiat Sebastian |
97 97 |
37.06 36.28 |
Piórkowski Patryk Klimczuk Karol |
97 97 |
39.94 34.44 |
3. | 1-Solex Lêbork 11 | 1-Solex Lêbork | 2:28.61 | 192 |
Pszonak Łukasz Fornalik Krzysztof |
97 97 |
35.70 36.96 |
Onasz Krystian Mach Mateusz |
97 97 |
40.42 35.53 |
4. | MTS Kwidzyn 11 | MTS Kwidzyn | 2:32.24 | 178 |
Krukowski Piotr Kowalewski Filip |
97 97 |
39.44 38.22 |
Boryń Dominik Łubiński Michał |
97 97 |
39.56 35.02 |
5. | Sambor Tczew 11 | Sambor Tczew | 2:32.70 | 177 |
Dułak Piotr Mendak Michał |
97 97 |
39.42 40.47 |
Osnowski Maciej Helios Marcel |
97 97 |
36.87 35.94 |
6. | LUKS OLIMP Lêbork 11 | LUKS OLIMP Lêbork | 2:33.38 | 174 |
Kodrzycki Krzysztof Słota Oskar |
97 97 |
38.16 40.75 |
Kwiatkowski Radosław Zuchowski Ernest |
97 97 |
40.18 34.29 |
7. | Delfin Gdynia 11 | Delfin Gdynia | 2:33.82 | 173 |
Konopka Mateusz Zomkowski Arkadiusz |
97 97 |
37.06 36.92 |
Śliwiński Marek Wolszczak Mateusz |
97 97 |
41.43 38.41 |
8. | Siódemka Sopot 11 | Siódemka Sopot | 2:38.35 | 158 |
Chyliński Michał Żadkowski Stanisław |
97 97 |
41.22 40.60 |
Pieczul Albert Żygenda Krzysztof |
97 97 |
39.87 36.66 |
9. | Ósemka Starogard Gd. 11 | Ósemka Starogard Gd. | 2:39.37 | 155 |
Sroka Wiktor Kozłowski Marek |
97 97 |
40.28 44.28 |
Landowski Janusz Lewicki Przemysław |
97 97 |
39.85 34.96 |
PK | AZS-AWFiS Gdańsk 99 | AZS-AWFiS Gdańsk | 2:46.98 | 135 |
Krzyżanowski Marek Toporski Michał |
97 97 |
40.23 43.47 |
Gazda Michał Sukta Oskar |
97 97 |
41.84 41.44 |
PK | Ósemka Starogard Gd. 99 | Ósemka Starogard Gd. | 2:55.62 | 116 |
Jasielski Stanisław Pochylczuk Igor |
97 97 |
46.81 43.90 |
Konieczka Szymon Sosiński Sebastian |
97 97 |
42.50 42.41 |